Moje služby


Osobní trénink

Udělejte si čas na sebe a objevte radost z pohybu! Nezáleží na vaší váze, fyzické kondici nebo zkušenostech. Pomohu vám zhubnout, lehce vytvarovat postavu nebo jen zlepšit svou fyzickou kondici. V tréninku se zaměřuji i na zdravotní aspekty posilování, pomohu vám odstranit svalové dysfunkce a společně najdeme vhodné cviky pro vybalancování vašich obtíží. Pokud cvičíte správně, pak se na trénink těšíte. :-) Nepřináší vám bolest ani trápení, stává se z něj radost a ne povinnost! Je to potěšení, díky kterému ze sebe máte úžasný pocit :-)

Proč je silový trénink vhodný nejen pro muže, ale i pro ženy? Silové cvičení je velmi efektivní možností, jak si udržet nejen optimální váhu, ale i zdravé a štíhlé tělo. Díky cvičení se kosti zpevňují a velmi účinně tak bojujete proti jejich řídnutí, které je s postupujícím věkem velkou hrozbou pro většinu žen.
Cvičení bude ve všech ohledech mnohem efektivnější, pokud ho doplníte zdravým a pestrým jídelníčkem.
Silový trénink vám dodá pružnost a ladné křivky, milé dámy! Začít můžete v každém věku!


Výživové poradenství

Naučím vás jíst s požitkem tak, že jídlo nebude vaše překážka, ale spojenec, s přihlédnutím na vaše chutě a případné potravinové alergie. Vždyť optimální váha je jen výsledkem energetické rovnováhy. Nemusíte hladovět!
Naučím vás orientovat se v nutričních hodnotách, glykemickém indexu a povedu vás k samostatnosti v sestavování vlastního jídelníčku.
Zapomeňte na nesmyslně předražené zázračné doplňky stravy, drastické diety a hladovění! Pomohu vám zhubnout, ale třeba i zdravě přibrat ;-)


Vstupní konzultace ZDARMA

Chci konzultaci zdarma