ReferenceJe mi 34, měřím 164 cm a vážím 54 kg! Hurá! Jsem o 20 kg lehčí! 5. října 2006 tomu však bylo jinak : byla jsem o něco málo mladší, ale má váha ukazovala dnes již pro mě neuvěřitelných 78 kg ! Při mé výšce to bylo alarmující… Říkala jsem si, že svůj podíl na mé nadváze má věk, 2.těhotenství a při něm nabytá kila. Zhubnout jsem samozřejmě zkoušela tisíckrát, ale déle než týden moje pokusy nevydržely. Buď jsem hladověla nebo nárazově cvičila. Obojí bez výsledku. K mému, tehdy netušenému, štěstí, mě na konci září 2006 kamarádka zkontaktovala s fitness trenérkou Mirkou Kleplovou a 5. října 2006 mě začaly „galeje“ a to doslova. Popravdě jsem tehdy v „nic moc“ nedoufala a byla jsem odevzdaná dané situaci, snad jsem čekala na zázrak. Mirka mě zvážila, změřila a vysvětlila mi propojenost mezi příjmem a výdejem energie v součinnosti s úpravou jídelníčku a pravidelným cvičením (3 x týdně) v posilovně. Polilo mě horko… v posilovně jsem byla začátečníkem a představa, že ji navštěvuji 3 x týdně byla neuvěřitelná.


Nicméně stalo se a pod vedením Mirky jsem začala s nácvikem tréninků a upraveným jídelníčkem fungovat. A pak se stal „zázrak“ – pravidelně, každý týden mi váha klesala cca o 1 kg a každým týdnem jsem se cítila lépe. A to byla ta správná motivace, o které jsem dříve neměla ani tušení. Stoupnout si na váhu pro mě přestalo být nepříjemnou záležitostí a naopak se stalo motivací. S přibývající fyzickou zdatností mi Mirka upravovala a i nadále upravuje tréninky. V současné době s Mirčinou pomocí pracuji na zpevnění a tvarování své postavy a věřte nebo ne, ono „děsivé“ cvičení mi přináší radost a uspokojení, stalo se součástí mého já. Chce to jen odvahu začít a vězte, že ohlasy z vašeho okolí na sebe nenechají dlouho čekat.

                           

Ivana Bechyňová, ředitelka, 34 let
(v současnosti na mateřské dovolené)Od svých 36 let jsem začala postupně přibírat na váze. Asi rok jsem se sama pokoušela „jíst a žít zdravě“… ale bez výsledku. Rozhodla jsem se tedy, že oslovím Mirku. Pomohla mi s úpravou jídelníčku a sestavila pro mě cvičební plán. Moje postava se konečně začala formovat a během 3 měsíců jsem zhubla na váze o 8,5 kg. Po 5 měsících jsem zaznamenala úbytek celkem 10 kg Teď mám postavu konečně takovou, jakou jsem vždy chtěla mít. Cítím se hrozně fajn, naučila jsem se pravidelně jíst a cvičit a mám celkově dobrý pocit ze své fyzické kondice.

Ivana Cvrková, recepční, 39 let


Je přirozené, že chce člověk dobře vypadat. Pravidelný trénink v posilovně ještě nemusí znamenat touhu stát se kulturistou, jak si mnozí myslí. Přestože cvičím poměrně dlouhou dobu Mirku jsem oslovil proto, že jsem nebyl spokojený s výsledky, které neodpovídaly mému vynaloženému úsilí. Vyrýsovaná atletická postava, to byl cíl, který jsem si na začátku spolupráce s Mirkou stanovil dnes po půlroční spolupráci s Mirkou mohu říct, že jsem své představy úspěšně naplnil, i když si myslím, že i nadále je potřeba na sobě pracovat. Dnes už vím, že efektivita cvičení pod vedením osobního trenéra je podstatně vyšší a dosažené výsledky jsou na první pohled viditelné.

Stanislav Šára, manažer, 27 let


Už delší dobu jsem byla nespokojená s tím jak vypadám, ale nebyla jsem schopná s tím něco udělat. Teprve když jsem viděla první viditelné výsledky u mé kamarádky, která během spolupráce s Mirkou zhubla 10 kg, rozhodla jsem se, že i já chci se svým tělem něco udělat. V tomto okamžiku jsem pocítila chuť a silnou touhu začít… Nyní po třech měsících jsem shodila 5 kg a všechny moje míry šly o centimetry dolů… PRSA 96 / 91 PAS 75 / 72 BOKY 91 / 86 STEHNO 53 / 50 I nadále pravidelně cvičím, dodržuji stanovený jídelníček a plánuji shodit ještě 7 kg. Posilovací trénink mě baví, stala se z toho téměř “závislost“.

Jana Hošková, účetní, 30 let


Paní Mirku jsem navštívila v době, kdy už jsem si nevěděla rady se svojí váhou. Kontakt jsem dostala od dcery mé známé, která viditelně zhubla. Můj zdravotní stav mi nedovoloval shodit přebytečná kila pohybem a sportováním. Moje snaha omezit jídlo a tím i váhu nevyšla a naopak jsem stále přibírala. S Mirkou jsem se sešla v polovině února 2008 a dohodli jsme se na úpravě jídelníčku a množství kalorií, které si mohu dopřát během dne. Díky jejímu výbornému výkladu a doporučení, jsem pochopila jak a co a kdy mohu jíst, tak že jsem úplně změnila životosprávu. Za 8 měsíců jsem zhubla 25 kg a nejen to, zlepšil se i můj zdravotní stav včetně hodnot cholesterolu a cukru v krvi. Za to mohu poděkovat paní Mirce, která mě dobře radila a vedla a byla během naší spolupráce vždy velice příjemná a vstřícná.

Blažena, 61 let, Říjen 2008


Do posilovny mě přivedla touha zbavit se nadbytečných kilogramů a snaha zlepšit svůj vzhled. Jak přibývají roky, zdá se tento cíl pro každou z nás vzdálenější a těžko dosažitelný. První rozmluva s trenérkou a její rady mě spíš odradily. Změna jídelníčku, pravidelné cvičení… znáte to. Každá chceme rychlý úbytek na váze bez námahy a hlavně, proboha, žádné změny v jídelníčku. Vždyť kávička s dortíkem by měla být po těžkém dni samozřejmostí! Ale rozhodla jsem se dát té urputné dámě šanci a dala jsem na její rady. Ztuhlé svalstvo a tukové polštářky dělaly s mou vůlí doslova divy. Ale ona to nevzdala. Vydržela se koukat na mé neohrabané pohyby a každý malinký úspěch odměnila pochvalou. Chválila a chválila a kila šla dolů. Když už se váha začala blížit mým představám, zjistila jsem, že víc než tvarování postavy mi dělá dobře na duši pohyb. Z každého tréninku odcházím unavená a doslova „pod pěnou“. Poslouchám to její „makej“, hekám a protestuji, ale za tu hodinku odcházím s čistou hlavou a plná energie. Takže milé dámy v každém věku, zkuste to se mnou a tou dámou co umí dělat krásná těla a hlavně vrátit pohodu do života.

Bc. Karin Sobotková,
vedoucí Klokánku v ChomutověDo posilovny ? Nikdy!... A teď chodím pravidelně a dokonce se těším! Přes internet jsem oslovila osobní trenérku Mirku Kleplovou. Je milá, vstřícná, ve svém oboru odborník na slovo vzatý, zároveň vás do cvičení vtáhne, že ze sebe vydáte i to co nemáte. Navíc žádný trénink není stejný – někdy se na stroje ani nedostaneme. V poslední době cvičím nejraději na závěsných popruzích TRX … je to pro mě náročné , ale zábavné. ? A výsledek- po každém cvičení mám ze sebe dobrý pocit nejen po těle, ale i na duchu /dokonale vyčištěná hlava/ a hlavně už „ nepřetékám přes židli“ :-). P.S.: VŘELE DOPORUČUJI

Markéta H., 34 let


Zdravím všechny váhající a dosud neodhodlané jedince.

Několik let jsem se sama pokoušela různými dietami a zaručenými radami zhubnout, ale bez úspěchu. Spíše to vedlo k dalším kilům navíc. Až mě má kamarádka seznámila s Mirkou Klepalovou, osobní trenérkou. Do té doby jsem netušila, že se dá hubnout s trenérem. Viditelné výsledky mé kamarádky mě motivovaly natolik, že jsem byla ochotná udělat cokoliv. No a tak slovo dalo slovo a můj kolotoč se konečně roztočil tím správným směrem. Když jsem přišla k Mirce, tak mi nejprve upravila jídelníček, protože z toho mého, který jsem nejprve pro Mirku sepisovala, jí stávaly vlasy hrůzou. Pak mě změřila, zvážila (což zase byla černá můra pro mě). No a vrhly jsme se na cvičení. Chodila jsem 2x týdně a už po 1.týdnu jsem měla o 1kg méně. Po 2. týdnu o další 1kg méně a to byla ta správná motivace k dalšímu cvičení a dodržování správného jídelníčku. Černá můra v podobě vážení se začala měnit v příjemné chvíle, kdy ručička ukazovala vždy o něco méně než při předešlém vážení. A tak jsem se začala cítit lépe nejen fyzicky, ale i psychicky. Po půl roce jsem měla o 20kg méně a za další půl rok má váha stále klesala takže teď mám o 30kg méně než jsem měla na začátku.

Tímto bych chtěla poděkovat hlavně Mirce, která mi byla vždy oporou a dobrým parťákem při cvičení, vždy mi dokázala najít ty správné cviky, které jsem zvládala a které mi vyhovovaly. Každý trénink byl jiný a vždy jsem se těšila na to co si na mě zase Mirka přichystá. A Mirka nikdy nezklamala vždy měla nějaké to eso v rukávu.

Mirko, díky za všechno! Jana

Jana Suchopárková
(na mateřské dovolené)