Proč s trenérem ?


Důvodů, proč mít svého osobního trenéra je nespočet, tady jsou ty zcela zásadní :

Efektivita cvičení - Posilovny a fitcentra navštěvuje řada lidí, jejichž i dlouhodobé úsilí nepřináší odpovídající výsledky, nevědí totiž „jak správně cvičit“. Profesionální trenér s praxí ve svém oboru je schopen těmto klientům ukázat, jak efektivně cvičit, tak aby Vaše úsilí mělo smysl.

Vaše zdraví - Profesionální trenér ví, kdy a jak může dojít ke zranění, proto dbá při vedení tréninku na dodržování správné techniky prováděných cviků, řádné rozcvičení, prohřátí svalů, atd.

Individuální přístup osobního trenéra ke každému klientovi, ať jste student nebo vrcholový manažer. Každý klient má jiný cíl a tedy potřebuje sestavit vlastní individuální plán s ohledem na své zvyky, zdravotní stav a možnosti.

Motivace klienta - Lidé mají často sami problém přinutit se ke cvičení a k dodržování zásad správné životosprávy. Pokud využívají služeb osobního trenéra, nejsou „na to sami“. Viditelné (a měřitelné) výsledky této spolupráce, postupně, krok za krokem přinášejí klientovi větší motivaci ke změně životního stylu.

Když už začnete dělat něco pro své zdraví a pěknou postavu, očekáváte výsledek, odpovídající vašemu snažení a vynaloženému úsilí. Pokud chcete mít pěkný účes, také jdete přece ke svému kadeřníkovi a nezkoušíte se stříhat sami…Volba je jen na Vás.

Až se rozhodnete, ráda Vám ukáži, jak na to, aby Vaše snaha efektivně vedla ke splnění Vašich přání a cílů.